Temperatura pokojowa

Na tematy które nie pasują do pozostałych działów

Temperatura pokojowa

Postprzez milosz » 27 Lis 2013, 11:24

Jaka waszym zdaniem powinna być temperatura pokojowa w danym pomieszczeniu? W jakiej najlepiej się wam odpoczywa a w jakiej pracuje?
milosz

Re: Temperatura pokojowa

Postprzez pestek » 27 Lis 2013, 18:12

Odpowiedź jest bardzo prosta - taka w której czujesz się najlepiej :) Dla jednych będzie to 18 st C dla innych 23 czy nawet 24 st C. Tematyka ta została dobrze opisana w tym artykule http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artykuly/103,jaka-jest-idealna-temperatura-w-domu/. Jak widzisz dużo zależy od wieku i płci. Warto również zastanowić się nad zamontowaniem inteligentnego systemu do zarządzania temperaturą. To niesamowita wygoda.
pestek

Postprzez bitomat » 08 Kwi 2014, 18:03

Zdecydowanie ciepłe:) ostatnio zaskoczyłem swoją żonę i zamówiłem z Classicflame taki elegancki Kominek elektryczny. Byliśmy bardzo zaskoczeni efektem końcowym, nasz salon nabrał oryginalności. Każdy kto wejdzie do naszego mieszkania pyta nas skąd mamy prawdziwy kominek w bloku:) Bardzo nam się podoba taki funkcjonalny mebel w salonie. Jestem ciekaw ilu z was marzyło o własnym kominku? chcielibyście mieć taki?
bitomat

Postprzez Justyna82 » 09 Kwi 2014, 11:10

milosz napisał:Jaka waszym zdaniem powinna być temperatura pokojowa w danym pomieszczeniu? W jakiej najlepiej się wam odpoczywa a w jakiej pracuje?

moim zdaniem ok. 22-23 stopni.
Awatar użytkownika
Justyna82

Wróć do Na każdy temat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości